Ogłoszenie

Chcesz cos kupic,sprzedac lub zamienic to odpowiednie forum dla ciebie ! :)

#1 2009-07-05 13:04:55

XxX

Administrator

9115330
Zarejestrowany: 2009-07-05
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Magickey

Wiem, że aplikacja juz jest na forum, ale tu chyba bedzie ona najbardziej potrzebna

MagicKey to aplikacja ktora zmienia funkcje przypisanym fabrycznie klawiszom. Przyda sie ona przy graniu w gry n-gage 2.0 w trybie landscape.

W n95, n95 8gb, n85, n96, n81, n81 8gb mozemy (czyli w dual sliderach):
Zmienić każdy inny klawisz (np.: 1, 2, 3 itd) na klawisze multimedialne:
forward - numer klawisza: 184 (jak sie rozsunie telefon w druga strone to jest on na samej gorze klawiszy multimedialnych)
rewind - numer klawisza: 185 (jak sie rozsunie telefon w druga strone to jest on na samym dole klawiszy multimedialnych)

We wszystkich telefonach mozemy:
Zmienić każdy inny klawisz (np.: 1, 2, 3, itd) na klawisze:
volumeup - numer klawisza: 162 (przygłaszanie muzyki)
volumedown - numer klawisza: 163 (ściszanie muzyki)
camera - numer klawisza: 171 (klawisz do robienia zdjęć)

Klawisze numeryczne, które zastąpimy:
0 - numer klawisza: 48
1 - numer klawisza: 49
2 - numer klawisza: 50
3 - numer klawisza: 51
4 - numer klawisza: 52
5 - numer klawisza: 53
6 - numer klawisza: 54
7 - numer klawisza: 55
8 - numer klawisza: 56
9 - numer klawisza: 57


Jak to zrobić?
Wchodzimy w aplikacje > bierzemy klawisz w prawo > options > add > i wpisujemy nazwę naszej aplikacji (dla aplikacji n-gage jest to zazwyczaj: "Games") > OK > wybieramy Games > pojawi się napis: "Click to Add Key Pair" więc klikamy na niego > teraz w miejscu "Original key:" wpisujemy numer klawisza jaki chcemy uzywac w danej aplikacji (ja wpisze numer klawiszu forward) > W miejscu "Maps to:" wpisujemy numer klawisza który chcemy zastapić (ja wpisze numer klawiszu "3" czyli 51) (kazdy moze sam sobie wybrac. Jak najedziemy na pole "Maps to:" klikamy środkowym i znajdujemy np.: klawisz 3) > bierzemy OK > back > wjeżdżamy do All List i tam klikamy prawy przycisk i bierzemy "Add" > później wybieramy Games > klikamy na Games i wybieramy Games i wychodzimy z aplikacji.
Teraz otwieramy aplikacje n-gage, wybieramy np gre brothers in arms, gdy juz sie uruchomi wybieramy: options > controls > Landscape 90/270 (zalezy w jakim obrocie ekranu gramy)i wybieramy np "strafe left" i wpisujemy ten klawisz który jest wpisany fabrycznie (u mnie bedzie to klawisz 3). Wracamy i bierzemy "yes". Odpalamy jakąs misje i już możemy używać naszych nowych klawiszy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl